Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2016, 18:37   #23
Ichikage
 
Ichikage's Avatar
 
Reputacja: 1 Ichikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znanyIchikage wkrótce będzie znany
Siedział na schodach przysłuchując się mówiącym. Powoli popijał pitny miód z rogu i rozmyślał nad wydarzeniami. Kiedy młokos w zielonym płaszczu wcisnął mu mop do ręki i zaczął gadać co ma robić uniósł brew.
- Któż ty? Mój jarl by mi kazać co mam robić? Jam jest wiking, wolny człowiek.
Tylko mój jarl może mi coś kazać a nie taki młokos co ma jeszcze mleko pod nosem. Jak chcesz sprzątać to ci balia z wodą wystarczy.
Rzekł i nie ruszył się nawet z miejsca. Kwestię sprzątania załatwił za nich ciemnoskóry, więc odrzucił niepotrzebne już narzędzie sprzątania. Wrócił do przysłuchiwania się wymianie zdań między obecnymi. Gdy Mistrz Roshi i Wobbuffet skończyli chwilowo wymianę zdań odezwał się.
- Potrzeba nam zwołać ting. Tam wszystko się wyjaśni. Sam też mam do Ciebie pytania Wobbuffet'cie. Byłeś ostatnią osobą, którą widziałem z Mistrzem Jiraya
 
__________________
Powoli ogarniam i w między czasie coś tworzę.
[Autorski] Początek podróży: Lądy nieznane - zerkajcie, czytajcie, oceniajcie i zgłaszajcie się. Poszukuję jeszcze dwóch chętnych do gry.
Ichikage jest offline