Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2007, 12:41   #7
Marok
 
Reputacja: 1 Marok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnieMarok jest jak niezastąpione światło przewodnie
To może poprawcie to trochę. Panda - co to za klasa Mrok? Jakie macie języki? Oto jest przykład KP który tak też powinien być TUTAJ (w temacie) umieszczony (Mam nadzieję, że każdy wie czy o niego chodzi ):
Imię i tytuły: Sir Urknight

Rasa: Ork

Klasa: Łowca

Charakter: Spokojny

Wygląd: wzrost 170 cm, waga 85 kg, zielonoseledynowa skóra, rdzawe oczy, głównie chodzi z ponurą miną, dwa kły w dolnej szczęce większe niż normalnie u orków, włosy rzadkie, brązowe, spadające na łopatki w strąkach (coś w stylu dredów), ma mnę zatwardziałego wojownika (wiek: 135 lat).

Cechy:
Witalność 2 (1 + 1)
Kondycja 4 (2 + 2)
Inteligencja 2 (1 + 1)
Zręczność 2 (1 + 1)
Charyzma 1
Magia 0
Szybkość 2
Celność 2

Umiejętności:
Strzelanie z łuku (2)
Walka toporem i siekierą (1)
Pływanie (1)
Ukrywanie się (1)
Skradanie się (2)
Myślistwo (1)
Językoznawstwo: wspólny, orczy (2)
Wędrówki (1) (Jeśli rozdałbym 1 na tą umkę dostałbym +1 za charakter, ale że nie rozdałem to mam po prostu 1 lvl)

Ekwipunek:
Koszula z wełny
Spodnie z wełny
Majtki z wełny
Płaszcz skórzany
Łuk
Kołczan:
Strzały (15)
Skórzana torba (":" oznacza że to jest w niej):
Krzemień
Krzesiwo
Hubka
Wilk
Skórzane rękawice (bez palców)

Historia:
Urknight zawsze pilnował w górskim lasku swego terytorium przed druidami elfickimi. Gdy jednak odebrały życie nowemu gatunkowi, który wychodował (wilkuriony - wilki większe dwa razy niż normalne, ale łagodniejsze i wszystkożerne) postanowił się zemścić. Jednak oni porozchodzili się po świecie i teraz ich szuka. Ma ze sobą półwilkuriona (ocalił jedną samicę, więc połączył ją ze zwykłym wilkiem), którego ludzie uważają za nadmiernie rozrośniętego wilka.

TAK POWINNA WYGLĄDAĆ WASZA KARTA POSTACI!!! I proszę nie powtarzać ras ani klas dobra? Magie dostępne dla was: magia ognia, wody, ziemi, powietrza, światła, mroku, zniszczenia (ogień + ziemia lub woda + ziemia). Panda możesz mieć DODATKOWO UMIEJĘTNOŚĆ LATANIA GDYŻ DEMONY MOGĄ. ALE ZA *** (WYLGARYZMY OMIJAMY) NIE WIEM SKĄD CI SIĘ TU WZIĄŁ SZATAN. Poza tym to półdemon powstaje z rodziców: demon + człowiek, elf, ork lub jaszczurolud. Liczę na współpracę i poprawienie kart postaci.
 
Marok jest offline