Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2016, 12:57   #15
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Acceliusowi coś się z facjatą stało, bo nagle wypiękniał i włosy miał blond, ale mniejsza z tym. Arachne powoli dochodził do siebie po ciosie otrzymanym w jego piękną buźkę. Usłyszał jakiś kolesi i czuł po sobie, że się przemieszcza. Nagle ktoś go zapytał.
-Yyy tak mnie też - w głowie mu jeszcze huczało od ciosu mieczem. Rozejrzał się wokół i ujrzał, że było tam kilku mężczyzn pewnie byli tak jak on niewolnikami.
-To dziwne, że mnie znasz iż ja cię nie kojarzę, ale może przez to, że dostałem w łeb - powiedział Accelius i spojrzał się, w którym kierunku mogli zmierzać. Blondyn przypatrywał się tylko pozostałej piątce mężczyzn w powozie jak wymieniają zdania na temat swoich poglądów.
Za honor. Nie będę więziony jak jakiś jebany chłop - pomyślał Arachne. Jakby był przywiązany to by pokombinował z linami jakby tu je rozwiązać zanim dotrą na miejsce.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036
Adi jest offline