Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2016, 15:03   #5
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Ok, przychylając się do Waszych uwag wprowadziłem stosowne korekty w regulaminie.

Oczywiście Baczy ma rację i kości widoczne na obrazku pochodzą z gry Pory Roku (Seasons). Jest to gra o epickim turnieju między czarodziejami. Rozgrywka podzielona jest na trzy lata, a każdy rok to cztery pory roku. Każda pora roku to inne kości, którymi rzucamy, by uzyskać Żetony Energii i inne dobra. Żetonów natomiast używamy do wystawiania kart magicznych przedmiotów. Przypomina to trochę MtG, z tym, że zamiast landów mamy właśnie wspomniane żetony. Karty oczywiście dają nam różnorakie efekty, czasem dając nam punkty czy inne korzyści, czasem pozwalają zrobić kuku przeciwnikowi, a czasami straszliwe combo w rodzaju 'dobierz kartę + zagraj ją za darmo + zabierz na rękę inną, którą będziesz mógł zagrać w kolejnej turze, by dostać masę punktów'. Warto też dodać, że naprawdę ślicznie wygląda. Niektóre ilustracje na kartach są doprawdy urzekające

Jeśli chodzi o powtarzalność. Całkiem możliwe, choć grałem w nią raptem parę razy i w sporych odstępach czasu, więc nie zdążyłem uświadczyć

Punktacja:
Baczy: 2pkt

Zagadka #2:

 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline