Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2007, 14:50   #28
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Tak, tak, też uważam, że imiona w temacie postu, albo na jego początku są wymagane Wybaczcie, ale sesja na razie pełza, a nie idzie, więc imion jeszcze nie pamiętam, a tak są zawsze pod ręką

PS. Hmm biotechnologia - szczerze mówiąc dawno temu też o tym myślałam Ale moje nadzieje szybko się rozwiały - miałam mało przekonujących nauczycieli z chemii i biologii, jeśli można by to tak ująć :P A z tym wyjazdem to chcesz do pracy czy po prostu pozwiedzać? Ja niestety jestem uziemiona - czeka mnie operacja na wakacjach i raczej jakiekolwiek wyjazdy (no może skuszę się na wypad do Włoch sponsorowany przez mojego ojca ) nie wchodzą w grę. :/
PS2. A i dziękuję za respekt :P Może zmusi mnie to do nauki ><

EDIT: Dopiero teraz zauważyłam - drogi Lkpo, nie jestem wojowniczką, a zielarką Jakbyś mógł to uwzględnić w swoim ostatnim poście
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein

Ostatnio edytowane przez Latilen : 06-05-2007 o 15:49.
Latilen jest offline