Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2016, 00:20   #9
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
A jakbym bardzo chciała być z jakiegoś klanu, to będę? :P
Czy będę zmuszona do grania klanem, którego nie wymarzyłam sobie?
Długości postów obojętne?
No i z tym wykopywaniem pytam serio. Bo naprodukowałam się w poprzednich warsztatach a zostałam wykopana bez uprzedzenia na PW nawet.
Nami: klan omówisz z mentorem, ALE warsztaty są dla graczy, więc nikt na siłę nie będzie Ci wciskał grania Nosferatu jeśli postać będzie robiona pod Toreadora.

Moduły będą robione w gdocu, więc dla przykładu:
mentor wrzuci początek modułu "Polowanie" do sesji i przenosicie się na gdoca. Na taki moduł jest planowo tydzień +/-. Potem z tego gdoca Ty jako gracz wrzucasz jako post. Z mentorem omawiacie punkty doświadczenia i ewentualne pytania. Iiiiii następny post mentora.

Mi Raaz: może również objaśnić jak jego szkoliłam

Przy założeniu ciągłego naboru zainteresowanych i "mentorzenia" graczy w fabułach stworzonych POD postać do momentu jednej z trzech rzeczy:
1. uzyskania statusu członka społeczności
2. potwierdzenia przez gracza, ze system jest zrozumiały i mu przekazana wiedza styknie
3. gracz stwierdzi, ze to nie dla niego
nie przewidujemy wykopywania.



Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
A, nie dopatrzenie moje. Sorki. Niby widziałem, ale nie zauważyłem.
Dobrze rozumiem że historię postaci pisać się będzie razem z mentorem? Czy to tylko późna pora nocna mi miesza w głowię?
Piszesz historię śmiertelnika zgodnie z wzorem KP zamieszczonym w rekrucie.
 

Ostatnio edytowane przez corax : 24-04-2016 o 00:24.
corax jest offline