Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2016, 00:34   #10
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał corax Zobacz post

Mi Raaz: może również objaśnić jak jego szkoliłam
Zaczniemy od złamania waszej psychiki, przez co zapomnicie kim jesteście. Liczyć będzie się tylko Mentor i bezwzględne posłuszeństwo wobec niego.

Później będziemy łamać wasze ciała. Brak snu i doszlifowywanie posta, tak żeby Mentor był zadowolony. Później w pracy/szkole będziecie niewyspani myśleć tylko o tym: "co mogłem/mogłam zrobić lepiej?"

Czy otrzymacie za to nagrodę? Nie. Ale może unikniecie kary.


A tak serio, to pewnie utworzymy sobie doca, gdzie będziemy wspólnie przechodzić przez pewne historie. Gdy znajdzie się w tych historiach coś ważnego z punktu widzenia mechaniki, to przerwiemy na chwilę nasze opowiadanie i podyskutujemy o mechanice. Bardzo łatwo to wszystko rozegrać, bo jeżeli wasze postaci nic nie wiedzą o Świecie Mroku, to naturalne będzie, że będą zadawać pytania. W świat będziecie wprowadzani stopniowo i szybkość z jaką w nim zatoniecie będzie zależeć od waszego zaangażowania.

Oczywiście podeślemy też jakieś źródła, jeżeli będziecie łaknąć wiedzy, a wspólne wyjścia na miasto z mentorami nie wystarczą.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest teraz online