Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2016, 00:22   #22
Tadeus

Reputacja: 5425 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Co do używania gdoca. Jeśli tak wam wygodniej, to korzystajcie. Jak zacznie to kraść zbyt dużo czasu to pomyślimy, póki co śmiało można pisać.

Dodałem tam obszar dla każdego.

A i dodałem/poprawiłem trochę rzeczy w materiałach.

Oficjalnym rokiem gry jest 5006, 11 lat po zakończeniu Wojen o Tron. To jedna z "oficjalnych" dat gry, których obecnie jest chyba ze 4. Wydaje mi się, że to idealnie długi okres po wojnie, by świat wyglądał już w miarę normalnie. We wstępie do settingu dodałem też krótką chronologię najważniejszych wydarzeń świata. Wiele z waszych historii nie wspominało zupełnie o wojnie, więc byłoby to niezbyt logiczne, gdyby zakończyła się "dopiero co".

W sekcji szlachty dodałem jeden pomniejszy ród (w 90% przeniesiony z oficjalnych informacji o Cadavusie), zmieniłem opis lyoceli w zwierzętach, bo są mocne powiązane z tym rodem, podobnie z oshogami (znalazłem ich opis w końcu w... podręczniku o zaawansowanej technologii 0_o, bo wcześniej wspomniane były tylko nazwy). Uzupełniłem tez opis miasta Vesta w Ciekawych Miejscach.

W przyszłości pewnie też uzupełnię mapy o małą legendę pokazująca gdzie są porty, lotniska itd. I ewentualnie bliżej opiszę delty rzek przy Luksorze i Tebach, bo są tam ziemskie lenna Decadosów. W ogólnym opisie planety uzupełniłem też fragment o morzu Agweńskim, które nie jest tak zanieczyszczone jak Medikavańskie i da się je czasem wykorzystać.

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 25-04-2016 o 00:24.
Tadeus jest offline