Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2016, 23:36   #10
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
@Tom Atos
Raz, że sesja jest spinoffem innej i zajmuje się linią fabularną w poprzedniej nietkniętą (częściowo), a dwa, że tamten okres bardziej mi pasuje pod klimat i charakter sesji, który chcę osiągnąć. Trzy, że to czasy ciekawe w historii polskiej przestępczości i jej zwalczania. No a poza tym, czemu by nie?

@Kronikarz
1 Niet. Postać będzie policjantem w danej chwili, świeżo przyjętym do Biura Do Walki z Przestępczością Zorganizowaną, więc byłym policjantem raczej nie może być.
2 Jak pisałem wyżej, nie trzeba tworzyć całkowitego młodego kajtka, może to być ktoś kto wcześniej pracował w innym biurze, albo utknął w drogówce na 15 lat... ale do oddziału zwalczania przestępczości zorganizowanej, dołączył świeżo. Na dniach. Historia postaci powinna kończyć się na awansie.
3 Sesja będzie wielowątkowa, sprawa której tło jest przedstawione w wstępie do rekrutacji jest po prostu wątkiem głównym. Oczywiście na osobę będącą nowym nabytkiem Biura nie zwalą od razu kilku spraw na raz, ale będzie co robić.

@Wila
Akcja będzie zaczynać się w lutym 1995, tutaj też należałoby kończyć historię. Można napisać, że postać dostała awans, ale jeszcze 1 dnia na nowym stanowisku nie odbyła, można też pominąć fakt awansu.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline