Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2016, 12:32   #4
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Umarłem, jak próbowałem przywalić mu świeżo zdobytym kilofem Wiedziałam, że nie w tym rzecz, ale cóż, nie mogłem się powstrzymać


Mistrz przycinania, zostawiłem dwie białe kreski...

Horror powinien trzymać mnie w niepewności. Nie ma straszyć czymś, co jest, tylko samą groźbą, co być może. Co może na mnie czekać za rogiem, co może wydawać ten piskliwy dźwięk za drzwiami, że ten, kogo widzę, może tak naprawdę tym kimś nie być. "Niepewność" i "możliwość", coś, co sprawia, że wcale nie chcesz zaglądać do tego cholernego pokoju. Ale zajrzysz, boś ciekaw, i chcesz wiedzieć na pewno.
Ale to nie jak w pierwszym Paranormal Activity, samo falowanie kołdrą, wydawanie dźwięków, zgrzyty radia nie wystarczą. W którymś momencie coś tam będzie, nie raz i nie dwa. Także musi być interakcja, wpływ na postać, ale nie ciągła, bo się przyzwyczaimy.
I fabuła. Ogólnie historie są dla mnie najważniejsze, groza może być mniejsza, byleby była dobrze wpleciona w samą opowieść.

Gadam, jakbym był fanem horrorów :P

Gra przyjemna, chociaż przykrótka i przyłatwa (może dlatego, że w miarę logiczna :P ). Fajna dźwiękowo i graficznie.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline