Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2016, 20:30   #6
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
PAM-PARA-RAM-PAM-PAM! Czas minął!


Wybiła godzina dwudziesta, zamykamy przyjmowanie zgłoszeń. Do losowania załapały się następujące osoby:
- Krakov
- Lomir
- Baczy
- Ombrose


Zanim przejdziemy do przyjemności, chciałbym wszystkim uczestnikom serdecznie podziękować za wzięcie udziału w losowaniu. Mam nadzieję, że kilka minut z gierką Deep Sleep minęły Wam przyjemnie... No dobra, dobra, kończymy tę zbędną paplaninę

Rach-ciach!
Komora losowania jest pusta. Następuje zwolnienie blokady...

K4 przemówiła. Zwycięzcą pierwszego losowania zostaje: Krakov!
Coś niesamowitego! Krakov ponownie zajmuje pierwsze miejsce w konkursie! Gratulujemy! Gra Outlast wędruje w Twoje ręce!

Ale to jeszcze nie koniec! Jako, że kilku uczestników udowodniło screenem, iż przeszli Deep Sleep do końca, przechodzimy do drugiego etapu konkursu. Tym razem do losowania załapują się:
- Baczy
- Ombrose


Ponawiamy procedury. Maszyna losująca w toku!

Tudu-du!
Kość do Fate przemówiła! Zwycięzcą drugiego losowania zostaje: Baczy!
Brawa! W Twoje łapy wpada gra niespodzianka, czyli... Contagion! Pierwszoosobowa strzelanka z zombiakami.


I to by było na tyle w dzisiejszym losowaniu. Ze zwycięzcami skontaktuję się przez PW, gdzie otrzymacie klucze do wygranych gier.
Jeszcze raz wszystkim gorąco dziękuję za udział w zabawie. Mam nadzieję, że nie czujecie się pokrzywdzeni przez los Postaram się, by w następnej edycji Weekendowego Grania ponownie zawitała jakaś konkurencja.

Temat zostaje otwarty do północy, więc macie jeszcze czas, by podzielić się opinią, podziękować za grę. A ja tymczasem żegnam się z Wami wszystkimi i do zobaczenia następnym razem. Trzymajcie się, cześć!


AKTUALIZACJA

Wiadomość z ostatniej chwili! Krakov napisał mi, że rezygnuje z nagrody! Cóż za szczodrość! Nie napisał jednak, komu powierza swoje trofeum, dlatego muszę zorganizować jeszcze jedno losowanie dla tych, którzy do tej pory nic nie wygrali. A są to:
- Lomir
- Ombrose


Maszyno, hej, maszyno! Losuj!

Tiri-ri!
Gra Outlast, po rezygnacji Krakova, trafia do... Lomira!
Co za zwroty akcji!
Gratulujemy Lomirze! Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Dziękuję za uwagę!
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"

Ostatnio edytowane przez MTM : 01-05-2016 o 21:07.
MTM jest offline