Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2007, 13:11   #1
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
Lightbulb [autorski] Ferox Temporis

Witam, a może witamy

Wraz z przyjacielem postanowiliśmy założyć sesje...

System autorski, ale dosyć trudny... Bo w tej sesji, to Gracz będzie kowalem swojego losu, a My będziemy tylko... Hm... Będziemy tworzyć świat

Potrzebujemy czterech graczy, dobrze wczuwających się w swoje role i rozumiejących o co nam chodzi Będziemy Was prowadzić z początku każdego oddzielnie, więc dobrze by było, gdybyście nie czytali postów pisanych nie dla Was, a jeżeli już chcecie czytać, to Wy to wiecie, ale Wasza postać nie, ok?

Świat zwykłych, normalnych ludzi. Żadnych krasnoludów, elfów, smoków i magii. A jeżeli magia się zdarzy, to będzie to raczej zły znak...

Czasy X zamki, konie, miecze ale również latające statki, broń palna i różne zmechanizowane rzeczy. Przy czym, broń palna dostępna jest ludziom bogatym i umiejącym się tymi urządzeniami posługiwać.[czasy a la FF]

Akcja:
Nie będziemy dokładnie pisać co robicie, żadnego prowadzenia Graczy za 'rączkę' i pokazywania co ma zrobić. Nie, nie Jesteście ludźmi, macie mózg i własną wolę, np. stoicie na rozstaju dróg, w którą stronę pójdziecie.

Co do Waszych postów.
Błagamy! Nie rozpisujcie się na nie wiadomo ile z postami typu: poczułem coś dziwnego, serce mocniej mi zabiło itp... Uczucie nie grają tu pierwszoplanowej roli. Opisujcie co robicie, itp. Kolejna przestroga: piszcie z sensem, z jakimś celem a nie np. sprzątałem pokój, znalazłem pamiętnik zacząłem czytać, przypominałem sobie przeszłość itd. Takie coś jest zakazane!

Ok, teraz już bardziej do rzeczy

Grę zaczniecie tam, gdzie zakończyliście swoją historię, w domu, na ulicy, w więzieni... Profesje, statystyki i może umiejętności podamy Wam my, a to zależeć będzie od Waszej KP (mile widziane oryginalne postacie)

Karta Postaci
Imię, możecie dopisać przydomek
Zawód albo ulubione zajęcie
Co Wasza postać lubi robić w wolnym czasie
Co umie robić najlepiej
Dokładny wygląd (bardzo dokładny)
Historia zwięzła i zawierająca najważniejsze szczegóły z życie postaci
Rodzina, co kto w domu robi ;p
Wiek, powyżej 15 lat

No to chyba na tyle, pytajcie a otrzymacie odpowiedź

pozdrawiamy
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline