Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2016, 15:52   #1
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
[komentarze] Świecidełko

Witam

W zasadzie większość rzeczy sobie już powiedzieliśmy, chciałem więc głównie życzyć miłej gry.

Tak jak pisałem na początku, chciałbym, aby sesja szła sprawnie - więc lepiej napisać krótszego posta szybciej niż dłuższego wolniej. Nie będę dawał sztywnych terminów, w razie czego postaram się jakoś zachęcić do pisania.
Rozgrywamy tam gdzie będziecie chcieli (przy założeniu, że jak ktoś już zacznie na docu, to inni też tam odpisują i na odwrót, aby nam się styl rozgrywki nie pomieszał), zostawiam poniżej link do doca. Zapewne używać go będziemy do części rozmów i walki głównie, ale mi on nie przeszkadza i ograniczał nie będę.

DOC główny

Awatary na 150 pikseli szerokości bym prosił i pełniejsze przedstawienie i opis postaci w pierwszych postach, tak standardowo jak się sesja zaczyna. Mechanikę już od wszystkich mam, tak więc poproszę jeszcze o wpisanie ekwipunku do kart postaci oraz od Sayane kilka słów o historii Luny, bo zdaje się, że jeszcze nie mam.

No i powodzenia.

EDIT:
Aha, i prawdziwy powód (jeśli inny od złota) dołączenia do karawany zostawiam Wam. Jeśli tajny to można mi napisać na PW.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead

Ostatnio edytowane przez Sekal : 04-05-2016 o 16:00.
Sekal jest offline