Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2016, 15:02   #1
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Wink Kocha, lubi, szanuje

Witam i pozdrawiam!

Natchniony rozmyślaniami podczas koszenia trawnika w ten piękny, słoneczny dzionek, wpadłem na pomysł nowej zabawy dla naszego kochanego towarzystwa
Zasady są proste, wystarczy, że uzupełnicie poniższy formularz i wkleicie go tutaj:

Kocha:
Lubi:
Szanuje:

Do każdej pozycji przypisujecie jednego użytkownika forum. Prosiłbym, żeby nie powtarzać tego samego użytkownika w jednym formularzu (wybierzcie trzy różne osoby). Jeśli naprawdę nie możecie się zdecydować i macie mega problem z wyborem pomiędzy kilkoma użytkownikami, możecie raz do jednej rubryki przypisać dwóch użytkowników.

A teraz krótkie wyjaśnienie rubryk, co by nie było niejasności
Kocha – wpisujecie kogoś, kogo darzycie miłością platoniczną, bądź tą bardziej przyziemną. Przypominam, że miłość nie musi się równać z robieniem rzeczy, o których większość, jak nie wszyscy userzy tutaj myślą Wszak można kochać kogoś jak siostrę/brata, toteż wpisanie użytkownika tej samej płci nie będzie skandalem
Lubi – tutaj niech znajdzie się ktoś, kogo uwielbiacie najbardziej. Niech to będzie Wasz najlepszy przyjaciel, a może po prostu ktoś, kto zawsze doprowadza Was do śmiechu, służy swoją nieocenioną pomocą, bądź często poprawia Wam humor. Wiem, że wszyscy jesteśmy tu przyjaciółmi (ta, jasne ), ale mimo to proszę o wybranie jednej osoby.
Szanuje – to może być ktoś, kogo specjalnie nie kochacie, ni lubicie, ale mimo to podziwiacie za styl bycia lub za inne rzeczy, którymi się wyróżnia.

Pamiętajcie, że to jest tylko zabawa, a ja jestem podłym prowokatorem i lubię wyciągać z Was zwierzenia/uczucia Oczywiście poza wklejaniem swoich formułek, możecie, a nawet powinniście w tym temacie toczyć dyskusje na temat swoich wyborów. Zazdrość i intrygi mile widziane, ale bez chamstwa, proszę

To może zacznę od siebie i zapraszam do zabawy!


Kocha: Dhratlach (jak szwagra )
Lubi: Krakov
Szanuje: Martinez
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline