Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2016, 15:10   #2
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
No to tutaj trzy miejscówki dla południowców w Bielsku-Białej.

Gnom
3 Maja 3/3

Sklep hobbystyczny. Specjalizują się od karcianek, bitewniaków, planszówek po modelarstwo. Można za darmo wypożyczać gry na miejscu. Poza tym prowadzą różne turnieje bitewniaków i karcianek. Oprócz tego organizują Gnomicon, czyli fanowski zjazd w mojej pięknej miejscowości, Szczyrku.




Strefa Gry
Gazownicza 21A

Podobnie jak Gnom, sklep hobbystyczny z szerokim asortymentem. Turnieje i te sprawy.




Ogólnie polecam oba miejsca. Podkreślam, że są to sklepy, a więc nie wolno spożywać tam napojów procentowych, ale kto powiedział, że do dobrej zabawy potrzebny jest alkohol Zresztą, Bielsko obfituje w różne bary, których nawet nie będę tu wymieniał, oprócz jednego wartego uwagi.


Joystick Game Bar
Andrzeja Frycza Modrzewskiego 8

Jeszcze tam nie byłem, choć wkrótce się wybieram. Z tego co wiem, pub z piwem i możliwością pogrania na konsoli. Poza tym od tego miesiąca jest tam organizowane Pogradajmy, czyli impreza dla graczy.




Jak widać, trochę tych możliwości jest. To by było moje spełnienie marzeń, gdybyśmy zorganizowali zlot na południu :3
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem