Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2016, 21:33   #2
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
To zacznę od tego, że była to najprzyjemniejsza sesja PBF jaką rozegrałem. Było zabawnie, chociaż momentami ten śmiech był dość obrzydliwy, lekko i przyjemnie. Szczerze powiedziawszy, to myślałem, że gramy w to może jakieś 3 miesiące, a faktycznie zeszło z pół roku. A mogłoby zejść jeszcze pół, bo było naprawdę zacnie.

Odnośnie teorii...
Zakochałem się we Fiasco i w najbliższym czasie mam zamiar zagrać na żywo ze znajomymi. A na forumy się to nadaje z pewnością. Co do rzutów kostkami, to było bardzo dobrze, że spadło to na jedną osobę. No bo po co mają rzucać wszyscy? Jak się nie ufa jednej osobie, to granie z nią jest bez sensu. Poza tym niezależnie od wyników rzutów i tak zrobilibyśmy w sesji jakąś piękną katastrofę, więc...

...i praktyki
Ja mam wrażenie, że mieliśmy bardzo dobry start i dobre pomysły (o ile wsadzenie parówki w smoka można nazwać dobrym pomysłem). Niestety środek faktycznie był trochę przemęczony - ale nie wiem czy dlatego, że się wdrażaliśmy w system, czy może przez ślepe uliczki, które potworzyliśmy. Jednak na koniec było gładko, przyjemnie i przede wszystkim satysfakcjonująco.

...i gry drużynowej
W sumie tutaj nie mam nic do dodania, więc piszę to tylko, żeby coś napisać.

Ode mnie jeszcze napiszę, że we wszelkie Fiasca na forum się będę zapisywał. Bo, jak to gdzieś przeczytałem, fiasko tym różni się od porażki, że ta druga to zaledwie brak sukcesu, a fiasko jest osiągnięciem totalnej katastrofy w sposób artystyczny i piękny.
 
__________________
ProwadzÄ™: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem