Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2016, 11:35   #1
KevinPL
 
KevinPL's Avatar
 
Reputacja: 1 KevinPL nie jest za bardzo znanyKevinPL nie jest za bardzo znanyKevinPL nie jest za bardzo znanyKevinPL nie jest za bardzo znanyKevinPL nie jest za bardzo znanyKevinPL nie jest za bardzo znanyKevinPL nie jest za bardzo znany
Nowa Sesja "Bohatery" i te sprawy

Witajcie szanowni państwo, podróżnicy i domownicy, kuglarze i nudziarze, szlachetni wojownicy i inni szabrownicy !!

Otóż celem tego postu jest wyjaśnienie pewnej niezwykle nurtującej mnie sprawy Otóż od jakiegoś już czasu noszę się z zamiarem poprowadzenia nowej Sesji w klimatach nieco bohaterskich, w której udział wzięliby gracze zainteresowani zagraniem postaciami ,które byłyby właśnie dosłownymi bohaterami, jednak nie takimi zwyczajnymi jak to zwykle bywa Żadnych Supermenów ,Zielonych Latarni czy innych Iron Manów Myślałem raczej o zebraniu drużyny z piekła rodem ,a mówiąc to na myśli mam nie złoczyńców ale inny rodzaj postaci, jak np. grupa złożona z Wiedźminów, Rycerzy Jedi, Magów, Żołnierzy XXI w, czy iście współczesnych jak chociażby różnych ras rodem z Mass Effect , innymi słowy dla każdego coś dobrego... Każdy znalazłby coś dla siebie ponieważ to sami gracze określiliby dokładnie kim chcą grać i to bez żadnych ograniczeń , fabuła nie będzie liniowa, a wątki wprowadzane będą przeze mnie różnie i losowo w zależności od tego jak postępują postaci kierowane przez graczy jak i tego co będą robić To będzie wasza własna historia, w której wzięlibyście udział ,a raczej wzięłyby udział wasze najgłębsze pragnienia ,czyli wcielilibyście się w postaci ,którymi od zawsze chcielibyście zostać i robilibyście dokładnie to na co mięlibyście ochotę Nie ukrywam jednak iż chciałbym aby postaci były właśnie z tych dobrych gdyż owa Bohaterskość nie miałaby sensu Sesja byłaby czystym Storytellingiem bez kości, a zależna jedynie od widzimisię mistrza

Więc pytanie brzmi czy byliby jacyś chętni ?
Wszelkie pytania i deklaracje proszę podawać w komentarzach Na każde postaram się odpowiedzieć niezwłocznie
Pozdrawiam drodzy moi
 
KevinPL jest offline