Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2007, 08:21   #2
Diakonis
 
Reputacja: 1 Diakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znany
Chciałbym się zgłosić do gry. Z tego co widzę to jest to profesjonalna drużyna klimaciarzy, a takiej właśnie szukałem. Co prawda moje doświadczenie na tym forum jest dość małe grałem w jedną dopiero sesję tutaj dawno, niestety już została skasowana bo mistrz gry nie raczył nam kontynuować po przeniesieniu serwerów. Jeżeli to coś zmienia to mogę co najwyżej przedstawić teksty do DnD jakie piszę na pewien serwis. Jeżeli chodzi o pbf'y to mam średnie doświadczenie z tego typu grą, grałem kilka sesji, żadnej nie prowadziłem. Posty mogę pisać około 1/dzień czasem więcej z rzadka mniej. Jeżeli chodzi o moje doświadczenie w rpg to jeśli to coś zmienia to gram od 7 lat, więc mam nadzieje że z utrzymaniem klimatu nie będzie problemów.

Mam pytanie czy muszę znać dobrze jakiś świat dnd czy jest to jakaś synteza na potrzeby własne? No i naturalnie z chęcią bym się dowiedział czegoś więcej o Anzielmie, ale skoro jest rygorystyczna rekrutacja to myślę że to coś więcej niż sztampowy kapłan+"uleczenie lekkich ran"+buzdygan+"odpędzenie nieumarłych"+święte słowo. Przed przyjęciem chciałbym dowiedzieć się oczywiście czegoś o charakterze postaci, rzecz jasna jeżeli mnie przyjmiesz Sayane.
 

Ostatnio edytowane przez Diakonis : 08-05-2007 o 08:50.
Diakonis jest offline