Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2007, 11:43   #33
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Asshilisie drogi, gdzie jesteś ? Ja tu umieram z pragnienia, co też dalej się wydarzy (zwłaszcza, że każda z postaci ma krańcowo różne charaktery i rozmowa idzie drętwo == Mea culpae! mea culpae! Ale cóż z tego?) Mała pomoc z twojej strony się przyda, jakiś opis, wydarzenie, błagam o Wielki

A tak na poważnie, długo jeszcze mamy tam tak sterczeć nad tą rzeką? Ja sobie świetnie zdaje sprawę, że sami sobie miejsce do siedzenia wybraliśmy, ale to ty nas w to władowałeś :P

PS. Ja mam nadzieję, że się nie obraziłeś za mój (ten) post. Dziś po prostu lekka niedyspozycja psychiczna
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline