Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2016, 00:36   #10
Orthan
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
Widzę że będę miał ciężki wybór co do tematu sesji. :P

Nami dzięki za dobre słowo, twoja propozycja wydaję się kusząca. Ale moje zainteresowania prywatne i zawodowe bardziej związane są z historią sztuki i biochemią ; (niestety historycy sztuki mają to do siebie że bardziej wolą dyskutować o kolorach, formie i archetypie niż o datach :P) więc nie wiem czy mam aż takie doświadczenie by być opiekunem działu historycznego. I też za bardzo orientuję się co należy do obowiązków Opiekuna Działu - należy moderować i nadzorować przebieg dyskusji, pisać recenzje, artykuły?
Chyba że należy rozruszać dział sesji historycznych bo jest jak zauważyłem lekko martwy ( w najbliższym czasie planuję zrobić jeszcze jedną sondę dotyczącą tylko rozgrywki w realiach historycznych ).
 

Ostatnio edytowane przez Orthan : 12-05-2016 o 09:16.
Orthan jest offline