Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2007, 17:33   #36
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Drodzy moi towarzysze, nie kłóćmy się Ledwo zaczęliśmy, a już zaczyna się niekolorowo robić. Spokojnie. Bez nerwów, To ma być zabawa, no nie?

Cytat:
Napisał Lkpo Zobacz post
Co do ruszenia sie z miejsca, wystarczą cztery obole i łódka z Charonem.

Drogi Lkpo, zdaję sobie sprawę, że zapewne masz rację (mitologię znam, moja postać jej nie zna - to różnica 8)), ale mi tu chodzi o taki drobny szczegół: a) Niles już jakiś czas temu napisał, że włazi do rzeki, żeby sprawdzić co jest pod wodą (no i od tamtego czasu nie pisze, bo czeka na deklarację MG); b) Asmorinne napiła się wody i jestem ciekawa na ile twoja teoria niepamięci się sprawdzi Ale to też zależy od MG. I zdaję sobie sprawę, że droga Asmorinne nic ci się nie stało, ale to ty tak napisałaś. Może nasz MG ma trochę inną koncepcję i to co zrobiłaś, będzie jednak miało jakieś konsekwencje? Zresztą, jestem ciekawa na ile "nasz Styks" jest "greckim Styksem" A bez opisu MG to nawet nie wiemy, czy woda burzy się i płynie, czy tylko się burzy (wtedy to jezioro i teoria upada, chyba że w naszym wydaniu Styks to duży basen ).

Poza tym, ruszyć to się możemy nawet z powrotem do "krwawej drogi" i sprawdzić, co ma na jednym lub drugim końcu (o ile ją znajdziemy we mgle). A tak z ciekawości, jak chcesz zdobyć obole?

I intryguje nie jeszcze jedna sprawa, skoro stoimy na brzegu Styksu, to nie powinniśmy tu być sami. Znając życie, nie tylko my "zapomnieliśmy" o obolu. Brzegi tej rzeki po naszej stronie powinny się roić od zagubionych dusz. No i Cerber (a przynajmniej jego szczek) gdzieś powinien się przewinąć.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline