Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2016, 16:11   #2
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Uważam, że powinieneś od razu się rzucić "na głęboką wodę" i spróbować mistrzować, jeśli masz pomysł. Ja chętnie zagrałbym w Młotka, choć z góry mówię, że mój czas jest mocno ograniczony i dlatego preferuję sesje, gdzie mogę dać krótsze odpisy (takie na 20-60 linijek) i nikt nie będzie mieć mi tego za złe. Co do grania pod Twoimi skrzydłami to zaczekam aż przygotujesz nam rekrutację i zapoznasz nas ze swoim zamysłem na przygodę.

Polecam rzucić okiem na inne sesje, a także wcześniejsze rekrutacje. Na LI sesje, które mają 3-dniowe terminy na odpisy dla graczy są uważane za szybkie. Poniżej tego i ludzie zaczynają mówić o szaleńczym tempie, a standardem są 4-5 dni na odpis oraz 1-2 dni dla prowadzącego, acz to żadna reguła. Generalnie wszystko zależy od tego czy zależy ci na długich postach, użyciu Google Documents (dodatkowe narzędzie stosowane w wielu sesjach - ma swoje wady i zalety, ale na start raczej odradzam), na graczach, którzy rozpisują się w nieskończoność i budują klimat poprzez rozległe opisy, czy też może preferujesz, aby Twoja sesja utrzymywała szybkie tempo, bowiem nic tak nie psuje sesji jak brak narzuconej dyscypliny, którą przy dłuższych terminach nieco trudniej utrzymać.

No, to taka garść początkowych porad. Później może coś więcej dopowiem, ale na daną chwilę nie mam czasu
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline