Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2016, 21:27   #2
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Dziękuję za dobre słowo Asmo.

Z mojej strony będzie złoty krasnolud volamtar - na nasze "przecierający szlaki", a jeszcze prościej - kapłan Marthammora Duina. Pochodzić będzie z nawiedzonego wieczną walką z duergarami i drowami Harlending, siedziby klanu Breakadder. Na powierzchni pracuje jako najemny przewodnik (outlander) i grotołaz dla awanturników - jego kartą przetargową jest to, że w dziczy czuje się równie dobrze, co w podziemiach (czego nie może o sobie powiedzieć wielu potencjalnych konkurentów w tym fachu). Do wędrówek motywuje go wiedza, z jaką może powrócić do Harlending jako przyszły doradca króla Haurocha "Swordbearda" Deathhammera - na powierzchni przecież musi być coś, co zakończy zmagania Harlending. Wystarczy to odkryć.

Wyglądać będzie tak, a na imię mu... Blodkuir "Blod" Breakadder Młodszy.

Postać powstaje w akompaniamencie "Królów Życia" Gangu Albanii, mojego kota i piw "Be Like Mitch" oraz "Black Boss".

---

Pytania:
- ile złota na ekwipunek, jeśli nie chcę klasowego tylko custom?
- atrybuty losujesz czy mogę Point Buy? (wolę Point Buy, bo nie wierzę w swoje szczęście)
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 16-05-2016 o 21:30.
Lord Cluttermonkey jest offline