Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2016, 22:31   #10
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Eryk pojechał tyyyci ostro, ale w sumie... ma rację :PP można wiele rzeczy, na wszystko jest rozwiązanie, ale jak już wcześniej pisałam/pisaliśmy(?), wszystko zależy od MG. Nie chce mi się rozpisywać/powtarzać już co on zaproponował, a afkoz decyzje ostateczne należą do Elasa w końcu to będzie jego sesja/jego świat.

A że tak jeszcze spytam: sesja ma być na poważnie, z małym przymrużeniem oka, czy jak? Bo właśnie od tego też zależy wiele czynników, które pojawiły się właśnie w naszej małej tu dyskusji/propozycjach.

Cytat:
W teorii mógłbym zrobić tak, jak sugerujesz, i dać choćby i 2016 tylko powiedzieć "używacie tego i tego i basta", ale to ograniczałoby znowu możliwość określenia zakresu fabularnego: bo mogę jeszcze wybrać czy macie być obdartusami, którzy zostali wzięci do wojsk najemnych i dano im najstarszy szrot czy może jesteście elitarną jednostką, która była w większej ilości konfliktów niż jest w stanie zliczyć i ma najnowocześniejszą broń dostępną na rynku - ale wciąż daleko temu do cudeniek pokroju dalmierzy, noktowizji, termowizji czy celowników kolimatorowych i innych ACOGów
Tego trochę nie rozumiem... no przecież tak, to ty wybierasz jaką jednostką jesteśmy, a wtedy gracz X, Y itd. się zdecydują, czy chcą takimi osobami w takiej sesji zagrać. Czy może mamy tu sami określić jako jaki oddział chcemy grać? Bo "najemnik" to określenie szerokie
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline