Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2016, 17:26   #8
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
KP napisane i wysłane, starałem się nie przeginać. Pokrótce, aby nie dublować kart, mój Pan to specjalista od łączności, inżynier. Z pochodzenia Polak, miał 5 lat kiedy opuścił rodzinny kraj. Walczył kilka tur w Wietnamie, a kiedy rząd począł wycofywać stamtąd żołnierzy uzależniony od adrenaliny zaczął szukać alternatywy - Wild Dogs. Gdyby ktoś chciał trochę Elasowi namieszać i tworzył też np. żołnierza zdobywającego doświadczenie bojowe w Wietnamie, nie widzę przeszkód aby mój Polak znał się z ów postacią (nawet nie wspólny oddział, a np. spotkali się kiedyś w kantynie albo pobili się przy pokerze).

Co do twojego postu Buka - ja tam widzę miejsce na kobiece postaci choćby po stronie cywli lub drugiej strony barykady. W końcu w sondzie była mowa o wiosce opanowanej przez żywe trupy, a kiedy jest coraz mniej sojuszników czasem może się okazać najlepszym przyjacielem wróg mojego wroga ;] Sporo opcji jest moim zdaniem, np. równie dobrze postać sanitariuszki, kwatermistrzyni itd. Wygląda to jak banda najemnych morderców ale nie oszukujmy się że najemnicy jadą zabijać a nie rozdawać bukiety kwiatów. Może Ci ze wstępu Elasa mieli groszy dzień ;] Sam napisałem postać ani białą, ani czarną lecz bardzo szarą i nieprzewidywalną - czy zgodzi się na rzeź na cywilach tego jeszcze nie wiem, ale mam nadzieję że dowódca takiego rozkazu nie wyda już w pierwszym poście nim nie poznamy "dobrze" tego konfliktu i brutalności "drugiej strony".
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline