Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2016, 14:58   #2
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Czytałem internety jak tworzyłem Edwarda i tak to jakoś z grubsza wychodzi, że z tworzenia przedmiotów (jeśli nie idzie się w prestiżówki pod crafting) opłacalne są właściwie tylko cudowne przedmioty oraz magiczna broń i pancerze, i sytuacyjnie laski, a reszta już nie bardzo, w tym różdżki, eliksiry i zwoje to już czarna rozpacz (z nielicznymi wyjątkami typu różdżka leczenia średnich, czy bardzo sytuacyjne zaklęcia). Też mi było trochę żal, bo naprawdę chciałem robić potki. I tak schrzaniłem optyamizację, bo nie wymieniłem scribe scroll, ale bez tego to by mi było już bardzo smutno. Czarodziej bez zwojów to nie bardzo mi wygląda.
Munchkin fact - ktoś gdzieś wygrzebał jakiegoś magicznego krasnoluda, w którego można było się spolimorfować i dostawało się wszystkie atuty tworzenia przedmiotów i który na potrzeby craftingu miał dostęp do wszystkich czarów (albo może tylko objawień?). Także teges.
Wybacz, że trochę niekonkretnie i bez źródeł, ale piszę na szybko z telefonu.

Lantern of Revealing z SRD przy tych samych cyferkach kosztuje 30k, więc cen a przykładowych rękawic mniej więcej się zgadza.
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 24-05-2016 o 15:03.
Someirhle jest offline