Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2016, 15:40   #4
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Pokręciłem trochę, chyba chodziło raczej żeby brać jako rasę dla craftera od początku. Pamięć czyni figle czasem :P

Znalazłem fragment z którego mi się to wzięło:
"Midguard dwarves (Frostburn 124) are outsiders with Craft ring, wonderous item, and arms and armor as bonus EX feats. They also have the EX ability that they count as having all the pre-req's to craft any of these items, meaning you don't have to waste the spells. This allows you to craft without outside spell help while not a caster or warlock."

Albo może chodziło o to żeby wziąć coś z typem outsidera na początek i potem kombinować z alter self, co pewnie wymagałoby jakiegoś przedmiotu do tego na początek, no ale 2poziomowe zaklęcie 3cl wg formuły - to by nie wychodziło drogo. Szczególnie że koszty crafta to 1/2 rynkowej było chyba.
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 24-05-2016 o 15:45.
Someirhle jest offline