Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2007, 19:40   #9
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Fear da'Hell

Postanowiłem wyruszyć do miasta. Gdy zbliżałem się do niego nacisnąłem kaptur na głowę. Ręce miałem schowane w skórzane rękawice więc nie bałem się, ze ktoś mnie rozpozna. Gdy przekroczyłem bramy miasta swoje kroki skierowałem do pobliskiej karczmy.
Gdy się tam znalazłem podszedłem do barmana, spojrzałem mu w oczy i powiedziałem:
-Co macie do jedzenia? Bo do picia poproszę wino.- patrzałem mu w oczy. Nie miałem pieniędzy, używałem sztuczek. Zacząłem się przebijać prze jego myśli. Starałem się nakłonić go, by dał mi jedzenie i picie na koszt firmy- Kurczaka poproszę.
 
Panda jest offline