Wątek: Zagraj ze mną!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2016, 00:16   #4
Morri
 
Morri's Avatar
 
Reputacja: 1858 Morri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłość
Baczy, toż to jakaś kopalnia pełna skarbów! Byłabym za założeniem grupy i chętnie bym się powkręcała w jakieś, bo na co dzień, to ze znajomymi co najwyżej Kolejka, Battlestar, Tabu, Osadnicy i Dixit. I tak w kółko, a za często nie gramy.

Teraz prywata:
Jeśli ktoś grywa w multiplayera z Mass Effecta 3, albo ma konto na Origin i da się sterrozyzować do grania, to byłoby peachy.

Albo, czy gra ktoś w Star Wars: The Old Republic? Najlepiej na Progenitorze i to po stronie jedynej i słusznej, czyli Empire? Gildie mamy, TSa też.

A próbuje ktoś może Overwatcha na PS4 i mógłby napisać PW czy warto kupić? I da się noobowi, który nie włada biegle padem trochę pomęczyć? (po zakupie pod koniec lipca najprędzej, bo festiwali i koncertów teraz za dużo).

Nicki mogę podać na Pw, bo nie będę tu się publicznie zdradzać ;]
 
Morri jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem