Wątek: Pay Off
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2007, 21:03   #7
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Maria

- Już ty nie kuś! Znalazłby nas i... ugh! - Maria skrzywiła się na sobie tylko znaną myśl - Chciałabym uciec daleko, w końcu skończyć studia, tańczyć. Cholera jasna tańczyć tak jak sobie wymarzyłam a nie tak!

Maria kopnęła czubkiem buta butelkę, która potoczyła się nieznacznie do przodu, pchana mocnym acz nieskutecznym kopniakiem szpilki.

- Kurwa mać. - warknęła - przecież to cholerstwo, które mam na nogach nawet wygodne nie jest! Połamałam sobie wczoraj kolejny obcas na tych dziurach na scenie. I wiesz co mi Gruby powiedział? Że jakbym sprawniej dupą balansowała, to bym tych dziur nie narobiła! Ja go kiedyś uduszę gołymi rękami...
 
Wernachien jest offline