Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2016, 10:41   #20
no_to_ten
Konto usunięte
 
no_to_ten's Avatar
 
Reputacja: 1 no_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemuno_to_ten to imię znane każdemu
Bianca była przygotowana na spotkanie się z problemem terminu u Sanaki. Założeniem bycia wysoko postawionym jest to, że byle frajer nie może ot tak sobie wejść i zacząć zadawać pytania. Na szczęście rozmowa z nim miała być jedynie łutem szczęścia, a nie jedynym celem oddzielenia się od chłopaków. Chodziło właśnie o tych menedżerów. Pozostawało przekonać recepcjonistkę, że menedżerom też chodzi o Biancę, choć sami jeszcze o tym nie wiedzą.

- Chciałam porozmawiać o tym słynnym nocnym zagrożeniu. - uśmiechnęła się lekko. Wiedziała że jeśli poprzestanie tylko na tym jednym zdaniu, to okaże się, że menedżerowi też są zajęci. Jeśli chce z którymś się spotkać, Bianca nie powinna się kryć ze swoimi mocnymi kartami - Chodzi o warunki dostawy zlecenia. I kilka innych pytań, które znacząco ułatwią sytuację mi i moim znajomym, wśród których jest między innymi Colorado Scott.

Powołanie się na Scotta było już jakimś punktem zaczepienia. Co innego ogólnie powiedzieć "ja i moja ekipa jesteśmy najlepsi", a co innego powołać się na faktyczną osobę. W pierwszym przypadku człowiek wyobraża sobie paru obsrańców z bronią, a w drugim wyobraża sobie znanego obsrańca z bronią. Ci znani są z reguły ciekawsi .

Zastanawiała się czy któryś menedżerów jej teraz nie obserwuje; kto wie gdzie przebywają. Podciągnęła nieco spódnicę. Z prawej strony, z tej, która i tak pokazywała nieco więcej. Ot tak, mimowolnie, jakby od niechcenia, nieświadomie.

- Chciałabym pójść panu Sanace na rękę i wykonać zlecenie według jego wymogów. Nie zajmę dużo czasu jego menedżerowi, jedynie parę minut.
 
__________________
[I]Stars shining bright above you
night breezes seem to whisper "I love you"
birds singing in the sycamore trees
dream a little dream of me[/I]

Ostatnio edytowane przez no_to_ten : 31-05-2016 o 06:47.
no_to_ten jest offline