Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2016, 19:14   #10
Lifeless
 
Lifeless's Avatar
 
Reputacja: 1 Lifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Sakal Zobacz post
Okej, to ja swoją uzupełnię potem, teraz padam. :v Na razie powtarzam pytanie:
Czy będzie problematyczne dla Ciebie, jeśli moja postać będzie niemową?

EDIT:
Co torowie muszą zrobić, aby móc wrócić z wygnania?
"Wygnanie nie jest równoznaczne z dobrowolnym odejściem. Jeżeli bowiem jeden z nich wyznaczy sobie jakiś cel i wyruszy, aby go wykonać, spotka się z aprobatą wszystkich mieszkańców." ~ A czy coś takiego to nie dobrowolne odejście?
1. Dla mnie nie, dla Ciebie raczej tak.
2. Torowie nic nie mogą w tym przypadku zrobić. Wygnanie oznacza wykluczenie z plemienia i obowiązuje aż do śmierci.
Przecież tam opisałem właśnie dobrowolne odejście i podałem różnicę pomiędzy nim a wygnaniem.

Cytat:
Napisał E.N.D. Zobacz post
Mam trzy pytania:
1. Czy u sorodian łucznictwo jest czymś mało spotykanym czy normalka?
2. Czy aparycja kotów oznacza że wyglądają jak koto-ludzie (jak na obrazku nad rasami), czy objawia się to jakoś inaczej?
3. Co oznacza że sorodianie używają nowych technologii? Czyli np. czego w tym świecie?
1. Preferują kusze z zatrutymi bełtami, ale łucznicy też się zdarzają.
2. Tak, to koto-ludzie, wyglądają jak rasa Khajit ze Skyrima (można googlować w poszukiwaniu avka), jednego z sorodian przedstawiłem w grafice nad zakładką Rasy.
3. Produkują nowe technologie i ich używają. Nie są to żadne karabiny maszynowe ani samochody, ale są w stanie konstruować np. pałki laserowe albo kije strzelające wyładowaniami elektrycznymi.
 
Lifeless jest offline