Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2016, 16:44   #59
RyldArgith
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 1 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
Trzeba wrócić do gry w końcu, za długa ta przerwa w RPG u mnie. W co tu by...
- Tradycyjnie Wiedźmin. Wersja dla początkujących. Znam sagę i opowiadania, grało się w grę, ale nie uznaję się za speca w tej dziedzinie. Więc coś naprawdę dla początkujących, klimat obojętny. Może być czysta rozwałka, może intryga. Najlepiej by nie był to jednostrzał, a początek czegoś większego. Kampania miodzio by była.
- Zanurzam się w świat Gry o Tron. Znam jako tako serial, książki czytać zaczynam (1 tom w trakcie). Nie jestem więc obcykany w tym uniwersum. Nie znam historii, genealogii rodów itd. Ale chciałbym pograć w tym świecie, tym bardziej że wychodzi gra po polsku. Też coś początkującego poproszę.
- Czasy Słowian i Wikingów. Z nastawieniem na wikingów. Też wolałbym coś dłuższego. Jakaś długa saga. Ewentualnie nasi słowianie. Czasy przed chrześcijańskie, albo okres wchodzenia chrześcijaństwa na nasze ziemie.
- Dzikie Pola. Niekoniecznie system rpg, ale klimaty Sienkiewicza. Może być autorka, czy na uniwersalnej mechanice.
- X-man lub podobne. Granie superhero, mutantami, avengersami itd. ratowanie świata, ale by poza misjami był czas dla siebie, dla postaci. by rozwijać jej relacje z innymi. taki sims
- Cyberpunk. Jeszcze nie grałem w tym gatunku, a chciałbym spróbować.
 

Ostatnio edytowane przez RyldArgith : 02-06-2016 o 12:57.
RyldArgith jest offline