Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2007, 21:01   #7
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mam pytanie. Bardziej skupiamy się na myślach i odczuciach, czy może mimice i poczynaniach? I jeszcze jedno. Czy mogę pisać tak jak teraz, czyli osobno poczynania Nuhilii, a post niżej Luinehil? Czy raczej w jednym poście?
Nie mam zamiaru narzucać wam formy odpisywania.. Najlepiej jednak brać pod uwagę i jedno i drugie. Choc poczynania są najważniejsze, gdyż to one popychają rozgrywkę dalej..Im post będzie dłuższy i dokładniejszy oraz bardziej rozbudowany, tym lepiej dla wszyskich. I dla mnie jako MG i dla was graczy.
Co do wilczyczy..to wolałbym abyś poczynania jej umieszczała w swoim poście..Mozesz je oddzielić za pomocą przerwy od poczynań twojej bohaterki.

Przy okazji Ruchi...
Cytat:
Z wdzięcznością spojrzała na człowieka (?), który dał Nuhilii kawałek mięsa
To jest doskonały przykład na to jak ważny jest dokładny i czytelny opis..Twoje posty nie pozwoliły Odysei na jednoznaczne określenie rasy twej postaci.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 09-05-2007 o 21:39.
abishai jest offline