Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2016, 21:03   #5
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
Ulli masz tempo, brawo!

Witam wszystkich!
Dzisiaj w nocy będzie post

Ps
tak z ciekawości:
Sesja jest stricte ze Ścieżek czy trochę to Twoja wariacja na temat ?
"Przez ostępy Drakwaldu" nie będzie, więc będę musiał wymyślić jakieś otwarcie. Poza tym będzie tak klasycznie i zgodnie z podręcznikami jak się da. Oczywiście modyfikacje nie są wykluczone, nie mam pojęcia co wam do głów strzeli.

Z postem wstrzymaj siÄ™ do mojego otwarcia.

Cytat:
Napisał Ryder Zobacz post
Witam wszystkich, dziękuję za przyjęcie i oczekuję pierwszego posta

Przy okazji, czy wszystkie nasze postacie siÄ™ znajÄ…?
Określcie. Nie musicie się znać, lub nie musicie wiedzieć o sobie prawdy. oczekuję jednak chęci do współpracy. To nie jest sesja dla aspołecznych postaci. Było o tym w rekrutacji.

Cytat:
Napisał Ismerus Zobacz post
Też witam wszystkich Mam pytanie, typowo nowicjuszowskie, avatar przesłać w prywatnej wiadomości?
W paincie przycinasz szerokość do 200 pikseli, potem umieszczasz obrazek na przykład tu: Imgur: The most awesome images on the Internet
Potem kopiujesz adres obrazka, klikasz okienko swojej postaci na belce i edytuj szczegóły i w odpowiednim miejscu wklejasz adres.

Wiesz dobra, przyślij link w PW. Ja to zrobię.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!

Ostatnio edytowane przez Ulli : 30-05-2016 o 21:06.
Ulli jest offline