Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2016, 01:39   #2
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 593 Ulli to imię znane każdemuUlli to imię znane każdemuUlli to imię znane każdemuUlli to imię znane każdemuUlli to imię znane każdemuUlli to imię znane każdemuUlli to imię znane każdemuUlli to imię znane każdemuUlli to imię znane każdemuUlli to imię znane każdemuUlli to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Astrarius Zobacz post
Zanim napiszę pierwszego posta- chciałbym, żeby każdy napisał mi tu o swojej ostatniej robocie. Może być w paru zdaniach, byle dać wszystkim pojęcie, kim w ogóle jest postać i czym się para. Wychodzę z założenia, że wasze postacie jak się nie znają, to kojarzą, więc informacje są na miejscu.
Udo skradł sakiewkę z 30 sz Jochena Schrötera, kanonika miejscowej Świątyni Sigmara. Była to klasyczna kradzież kieszonkowa. Nie został wykryty, więc nie ma o czym pisać.


Cytat:
Napisał Astrarius Zobacz post
Następny punkt to wygląd postaci. Opisać, chyba, że ktoś ma dokładny avatar. Jak ktoś ma, może przekopiować z karty.
https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing

Wiecie to co tam jest napisane tylko nie o numerze, który wywinął swemu ostatniemu Wurtbardzkiemu panu. ludziom spoza półświatka nie mówi tez o tym że lubi sobie kraść.

Cytat:
Napisał Astrarius Zobacz post
A właśnie, wie ktoś, jak zrobić takie fajne paski z avami, jakie są w niektórych przygodach?
Jak założysz temat to u góry masz taki paseczek z narzędziami wątku. Musisz otworzyć sesję, przydzielić graczy i MG a potem w konfiguracji przykleić pasek. Próbuj, skoro chory na głowę drwal dał radę to rozkminić bez niczyjej pomocy to ty też powinieneś.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline