Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2016, 08:37   #4
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 14947 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Wiek: 25 lat
Waga: 85 kg
Wzrost: 190
Wygląd: Długowłosy, długobrody. Niektóre kosmyki włosów posplatane w warkoczyki i spięte drewianymi koralikami. Bardzo wysoki, wyróżnia się w tłumie imperialnych pachołków. Nie dba za bardzo o higienę, przez co nie unosi się za nim zbyt piękny zapach. Na modłę innych wróżbitów nosi na szyi wiele amuletów z kostek ptaków. W jego wyglądzie wyróżnia się kostur, który jest nieodłączny niczym trzecia ręka - zwieńczony jest czaszką kruka i takimiż piórami.

Wygląda mniej więcej tak:
Druid Concept Art by telthona on DeviantArt

Hredrik jest norsmeńskim wróżem, który został przez vitki klanu wysłany na południe, by nabrać wiedzy, umiejętności i pokory poprzez standardowy motyw podróży. Ma za zadanie zdobyć także dla swojego klanu nieco spaczeniowych artefaktów, o których słyszano, że znajdują się w posiadaniu magnatów z Imperium. A jako że ostatnio najbardziej w bogactwa i ohydę opływa Mordheim... To i ostatecznie Hredrik tam trafił.

Ostatnio zatrudniła go grupka złodziei - Hredrik miał sprawić, że strażnika będzie prześladował pech, co ułatwi im robotę. Za bardzo nie wierzyli w powodzenie tego planu, ale Norsmen zgodził się pomóc za złotą monetę. Skończyło się na tym, że przeklęty przez Norsmena miedziak trafił do kieszeni strażnika i ten niedługo potem dostał przerażającej sraczki. Pech chciał, że gdy wracał zza krzaków, dostrzegł złodzieja wymykającego się oknem. Wtedy to Hredrik użył swojej prawdziwej mocy - wyszedł zza beczki i uderzył wartownika kijem w potylicę. W ten sposób zarobił drugą monetę. W ten sposób ma kontakt (kiepski, ale jednak!) z półświatkiem Mordheim.

Hredrik bywa częstym gościem w karczmach i chętnie pija z ludźmi, których będzie chciał potem wykorzystać do swoich celów. Albo z tymi, kórych po prostu lubi.
 
__________________
Prowadzę: Ślepy los
Jestem prowadzon: Tajemnice Borochłodów, Utracony Świat

Ardel jest offline