Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2016, 02:16   #26
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ulli Zobacz post
Ten post rzeczywiście trochę dziwny, ale z innego powodu. Kończy się ni w pięć ni w dziesięć. Skoro już nas MG sprowadził to mógł nam NPC wyłożyć po co zostaliśmy wezwani i co to za zlecenie. Wtedy mógłbym się do tego odnieść. Tak będzie kilka kolejek o wymianie uprzejmości i piciu piwa. Nasze postacie się znają, więc o sobie też nie widzę sensu opowiadać.


Co do sterowania to Eryku uważam, że zgłaszając się do sesji wydaliśmy zgodę na sprowadzenie nas do tej piwnicy. Po prostu MG to wykorzystał. Dalej, jestem przekonany, będziemy mogli podejmować decyzję za nasze postacie.


Mistrzu wysłałem ci wiadomość jak przyczepić tą nieszczęsną listę graczy i MG co bym nie musiał każdorazowo przewijać komentów na początek żeby sprawdzić z kim gram. To nie jest jedyna moja sesja, takie coś jak lista postaci powinno być w temacie sesyjnym. To na prawdę nie jest fizyka kwantowa czy teoria bąbelkowa w informatyce, żeby nie dało się tego ogarnąć.
Podbijam. Mam podobne zdanie we wszystkim jak Ulli.
Dodatkowy post to nie problem, troche jednak sesja straci na dynamice co do kierowania to jak dla mnie spoko. Trzeba nas jakoś wspólnie połączyć i nie ma co o to bić piany.

Natomiast co do avatarów i wyglądy sesji to nie popuszcze
żartuje, ale bardzo fajnie by było jak byś wrzucił te nasze avatary albo założył karty dla graczy a sami je wrzucimy
poprawia to klimat, wiesz kto pisze a poza tym o wieeeeeeeeeeele lepiej wygląda
 
Dnc jest offline