Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2007, 09:52   #12
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Luinëhilien

Uśmiechnęła się do elfa.
- Zwie się Nuhilia. - powiedziała do niego. Gdy wymówiła imię wilczycy ta podniosła głowę znad jedzenia i spojrzała na swoją panią. Gdy jednak zorientowała się, że pani jej nie wołała, wróciła do posiłku. - Wędruje ze mną od lat. Utknęłyśmy tutaj jakiś czas temu. Niestety musimy wytrzymać w mieście, dopóki nie będzie można się z niego wydostać... Choć z tego co widzę jeszcze to potrwa - Dodała po chwili zamyślenia. W jej głosie łatwo było wyczuć nutkę niechęci do miasta. - Ojć. Ja się jeszcze nie przedstawiłam. Jestem Luinehilien. Pochodzę z Narnes - powiedziała wesołym głosem.
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline