Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2016, 23:18   #9
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Heh. Bardzo miło wspominam Zagubionych. Szkoda, że sesja nie przetrwała dłużej. Francesca nie powinna mieć większych problemów z przejściem ze średniowiecza do współczesności, ale dokładniej wypowiem się na ten temat dopiero po przejrzeniu jej kropek. Tak, to sugestia żebyś puścił mi KP swojej Cienistej Damy na PW. Jeśli chcesz, możemy omówić szczegóły proponowanych przeze mnie zmian przez dowolny komunikator. Albo przez prywatne wiadomości. Wybór pozostawiam Tobie, ja się dostosuję.

EDYCJA:
Rekrutacja pojawi się w weekend, w niedzielne popołudnie.
Zamierzałem wrzucić ją dzisiaj, ale uzgadnianie aspektów KP i wojna z zaliczeniami skutecznie mi to uniemożliwiły. W piątek wieczorem powinienem móc już działać całkiem swobodnie.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri

Ostatnio edytowane przez Highlander : 08-06-2016 o 21:00.
Highlander jest offline