Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2016, 16:33   #8
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wiem że to ma być niby sonda i niewłaściwie miejsce może na takie pytanie ale bawiłem się tym kreatorem postaci wyskoczył mi fajny zestaw

I am a Charming Nano who Masters Insects
Pools
Might (Edge: 0)
7

Speed (Edge: 0)
9

Intellect (Edge: 1)
14

Skills
Trained in all tasks involving positive or pleasant social interaction
Trained when using esoteries or abilities that influence the minds of others
Inability at studying or retaining facts
Inability at resisting mental attacks

Training in understanding and identifying numenera
Abilities
Practiced With Light Weapons
Two Esoteries Erase Memories, Mental Link.
Influence Insects
Equipment
Clothing
One weapons
A book about the Numenera
Three cyphers (chosen for you by the GM)
One oddity (chosen for you by the GM)
An oddity that makes random insect noises when pressing a button
Other Details
Additional Stat Pool Points
You have 6 points to allocate across your stat pools however you like.
Notes
Contact: you have an important contact in a influential position.
Pick a PC. They are deathly afraid of some or all insects and have a watchful eye on you

Shins
You have 14 shins to spend.
Cyphers
You can bear up to 3 cyphers.
References
Charming
Numenera Rulebook pg. 47, Players Guide pg. 34
Nano
Numenera Rulebook pg. 32, Players Guide pg. 21, Numenera Character Options pg. 10
Masters Insects
Numenera Character Options pg. 65



Czyli jeżeli dobrze zrozumiałem taka postać nie miałaby pamięci krótkotrwałej i codziennie musiałaby się uczyć imion postaci innych graczy z notatek ? a do tego musiałbym namówić innego gracza żeby jego postać bała się robali ?

Myślałem żeby uzasadnić to tak że moja postać była od urodzenia bardzo inteligentna i interesowała się numeriami ale wpadła kiedyś do jaskini gdzie był konstrukt SI który chciał przejąć jego mózg. Postaci udało się oprzeć atakowi i zniszczyć przeciwnika ale Sztuczna inteligencja w odwecie uszkodziła mu mózg tak żeby już nigdy nie mógł się oprzeć próbom przejęcia umysłu i pamięć krótkotrwałą żeby nie mógł zdobywać wiedzy A ZAWSZE O TYM MARZYŁ

I tak narodził się Pan Robaczek nie może mieć normalnego życia z takim inwalidztwem to został karawaniarzem bo to w miarę prosta robota byłoby to sporę wyzwanie w odgrywaniu ale z chęcią bym się jego podjął tylko nie wiem czy komuś będzie się chciało mistrzować i współgrać z takim osobnikiem ?
 
Brilchan jest offline