Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2007, 14:29   #21
Tsumanu
 
Reputacja: 1 Tsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodzeTsumanu jest na bardzo dobrej drodze
[quote=Marcys]Można też wziąć podręcznik do ręki, przeczytać go spokojnie od deski do deski i poprowadzić coś naprawdę fajnego, pokazując tym młodym, zagubionym nuWodziarzom jak można grać na odrobinę wyższym szczeblu niż wylewanie wiadra wrzątku na mrowisko.[/qoute]

Uwierz mi, próbowałem. Nie każdemu pasuje, że jego zdebilały systemik zostaje w jakikolwiek sposób utrudniony.

Cytat:
Napisał Marcys
Nauczyłem się, że bez względu na to o czym mówi system, można poprowadzić w nim ciekawą sesję. Nawet w Kill puppies for satan. I o ile nam idea frankensteina wydaje się dziwna, dla osoby z umysłem nieskażonym WoDem może byc całkiem naturalna, jako jedno z założeń systemu.
Nie neguję, w sumie nikt nie neguje. My tu nie gadamy o tym, że nawet złom może pływać, bo i może. A nawet czasem i lepiej niż można by przypuszczać. Tu chodzi o to, że wcześniej tenże złom był pięknym statkiem z klasą, ale jakiś palant pociął go na maluteńkie kawałeczki i przerobił na w.w. złom.
 
Tsumanu jest offline