Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2016, 15:32   #1
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Kim tak naprawdę jesteś? - czyli Twój wskaźnik psychologiczny

Witam Was bardzo serdecznie!

Kolejny raz podczas koszenia trawy rozmyślałem o różnych pierdółkach, jak to mam w zwyczaju. Przypomniałem sobie między innymi o pewnej rzeczy, którą chciałbym się z Wami podzielić, choć nie wątpię, że część z Was miała już z tym do czynienia. Chodzi mianowicie o model MBTI (Myers-Briggs Type Indicator) – wskaźnik psychologiczny. Czym ów wskaźnik jest, możecie się dowiedzieć między innymi na Wikipedii.

Ale o co mi właściwie chodzi? Ano wiecie, jak to ze mną jest. Lubię Was targać za uszy i zmuszać do wyznań... a przynajmniej subtelnie zachęcać . Dlatego prosiłbym Was, żebyście obejrzeli poniższy filmik. Nawet jeśli nie mielibyście wykorzystać tej wiedzy w żaden sposób, to warto zobaczyć chociażby z ciekawości.


[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=E2WAUaM4O9A&list=PLOYHgt8dIdoxUeTqevwqY5w2 OMibpThGi&index=4[/MEDIA]


Jeśli już to zrobiliście, to zapewne macie teraz jakieś pojęcie o tym, czym jest model MBTI oraz jak wygląda Wasz wskaźnik. Zachęcam więc Was wszystkich, do wypisywania w komentarzach Waszego wskaźnika oraz dołączania opinii, czy Waszym zdaniem pokrywa się on w jakikolwiek sposób z rzeczywistością. Namawiam również do toczenie dyskusji na ten temat.

Jeśli nadal wahacie się nad tym, jak ma wyglądać Wasz wskaźnik, zalecam wypełnienie tego testu.
Jeśli natomiast chcecie poznać, czym charakteryzuje się Wasz wskaźnik, zajrzyjcie tutaj.
Oczywiście w sieci można znaleźć ogrom informacji z tego zagadnienia, toteż dla chcącego nic trudnego.
Ja tylko dodam, że mój wskaźnik to INFJ, z czym się zresztą po części zgadzam i utożsamiam.

Tak więc na koniec jeszcze raz bardzo zachęcam do obejrzenia filmiku pana Mirosława Zelenta oraz do zajrzenia na wskazane przeze mnie linki i dzielenia się z nami swoimi wynikami oraz przemyśleniami
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline