Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2016, 21:31   #14
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Trollka Zobacz post
"Dyskutant”
(ENTP-a)

"Typ osobowości ENTP można nazwać adwokatem diabła, rozwija się w procesie obalania argumentów i przekonań innych ludzi z rozkoszą pozostawiając to pogorzelisko na widoku publicznym."


Pasi po całości
Cała Ona!!

-----------------------------

Cytat:
Twoje sny są często żywe i skupiają się na fikcyjnym świecie.
Bardzo nie lubię tego "pytania", bo nie mam pojęcia jak na nie odpowiedzieć. Tak, moje sny są bardzo żywe, tak bardzo, że często nie odróżniam snu od rzeczywistości. Nie skupiają się one jednak na świecie fikcyjnym, a realnym... Także nie wiadomo jak odpowiedzieć :P

Szczerze powiedziawszy, to robiłam ten test sporo razy i mi różne rzeczy wychodziły. Czasami Wizjoner, czasami Dowódca, najczęściej to, co poniżej. Wydaje mi się, że uzależnione jest to od emocjonalności, stabilności i zdrowia psychicznego :P Jak ktoś ma chwiejne to problem.

TWOIM TYPEM OSOBOWOŚCI JEST:
“LOGISTYK”
(ISTJ-T)

Ekstrawertyk / Introwertyk 78%
Intuicyjny / Realistyczny 69%
Kierujący się logiką / Kierujący się zasadami 78%
Planujący / Poszukujący 60%
Asertywny / Czujny 78%

Cytat:
ISTJ nie tolerują niezdecydowania, a jeszcze szybciej tracą cierpliwość jeśli wybrany przez nich sposób działania zostaje zakwestionowany poprzez niepraktyczne teorie, szczególnie jeśli pomija się kluczowe szczegóły, a w przypadku gdy ta konfrontacja staje się zbyt czasochłonna, jeśli na przykład wymaga debat, ISTJ są zirytowani
I to jeszcze jak D:

Cytat:
Jeśli ISTJ stwierdzają, że coś wykonają to są wiarygodni, spełniają swoje zobowiązania bez względu na koszt osobisty i nie rozumieją ludzi, którzy nie dotrzymują w takich sprawach słowa. Połączenie lenistwa z nieuczciwością szybko zniechęca osoby o cechach ISTJ.
Potwierdzam.

Cytat:
ISTJ posiadają błyskotliwy intelekt

Cytat:
osobowość ISTJ trzyma się ustalonych reguł i wskazówek bez względu na koszta, sami przyznają się do własnych błędów, mówią prawdę, nawet w przypadku, gdy konsekwencje tego mogą być fatalne. Dla ISTJ szczerość jest o wiele ważniejsza od względów emocjonalnych a ich otwartość jest nieraz mylona z zimnym, nawet bezdusznym podejściem. Ludzie tego typu mogą zmagać się z wyrażaniem swoich emocji i uczuć jednak przekonanie, że są nieczuli, lub co gorsza, że w ogóle są pozbawieni osobowości jest dla nich bardzo krzywdzące.
Tak bardzo smutek ;_;

Cytat:
nieraz okazuje się, że ich współpracownicy i osoby na kierowniczych stanowiskach zwalają swoje obowiązki na nich, wiedząc, że zawsze wezmą na siebie dodatkową pracę.
O masz ci los... Proszę mnie nie wykorzystywać na LI D:

Cytat:
Jeśli znajdą wokół siebie takich współpracowników i współmałżonków, którzy doceniają ich cechy i je uzupełniają, ktorzy lubią błyskotliwość, przejrzystość i rzetelność, którą sobą przedstawiają ISTJ przekonają się, że ich rola niesienia stabilizaji sprawia im wielką satysfakcję, ponieważ widzą, że stanowią część systemu który działa.
Przynajmniej podsumowanie ładne :P

Cytat:
Sławne jednostki o osobowości ISTJ:

George Washington
Andrew Johnson
Benjamin Harrison
Herbert Hoover
George H. W. Bush
Angela Merkel
Natalie Portman

“Hermione Granger” z serialu Harry Potter
Adrian Monk” z serialu Detektyw Monk
“Dana Scully” z serialu Archiwum-X
Przynajmniej serialowe spoko (btw. Harry Potter serial :P )

Mówiłam Ci traveller, że w mafii chcę Hermionę! D:
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline