Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2007, 18:34   #1
LeBron
 
Reputacja: 1 LeBron nie jest za bardzo znany
Sesja ze średniowiecza!

Witajcie wszyscy tu zgromadzieni, i ci którzy się zgromadzą! Chciałbym wam ogłosić że postanowiłem, choć jestem tu nowy na forum, założyć sesję z okresu średniowiecza. Zaraz podam wam szczegoły, lecz najpierw prosiłbym o zgłaszanie się i odrazu pisanie kart postaci.

Imię: (np. Władysław)
Nazwisko: (Władysław z Krakowa)
Klasa: (Duchowny, rzemieślnik, łotrzyk, oberżysta, strażnik miejski, dworzanin)
Historia: (To chyba jasne)
Charakter: (To też)
Wygląd: (Jak wyżej)
Ekwipunek: (Narazie macie zwykłe odzienie, otrzymane tam gdzie pracujecie, gdzie się modlicie, później napiszę jakie to dokładnie)
Dwie cechy główne: (np. Spostrzegawczość, Szybkość)
Dwie cechy poboczne: (Władanie krótkim ostrzem, Jazda konno)
Język: (Duchowni, oberżyści i dworzaninie mają dwa języki [polski, łaciński], reszta tylko polski.)

No więc, akcja toczyć się będzie jeszcze za czasów Bolesława Chrobrego, sześć lat przed zjazdem gnieźnieńskim. Bohaterowie będą zwykłymi mieszkańcami Krakowa, nikt nadzwyczajny, nawet duchowni, bądź dworzanie nie byli uznawani za kogoś zacnego, zamożnego, sławnego.

Wymagane jest aby każdy napisał ładną historię, opisał postać, charakter i zgłosił się nie później niż za 8dni.
Potrzeba mi 5 osób. Będę rzucał kostką, a niekiedy snuł swobodne opowieści, zależy od dnia. Więc niekiedy nic się wam nie stanie, albo małe zadraśnięcie, a niekiedy będziecie walczyć o życie. Pozdrawiam!
 

Ostatnio edytowane przez LeBron : 12-05-2007 o 00:45.
LeBron jest offline