Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2007, 22:50   #8
Reuvenan
 
Reputacja: 1 Reuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetnyReuvenan jest po prostu świetny
Angrodzie gramy w Starym Świecie (nie jest istotne w której wersji Warhammera). Liczy się dla mnie oczywiście jakość a nie szybkość, ale oczywiście gdy skompletuje potrzebną liczbę graczy, którzy szybciej mi przyślą karty postaci i będą odpowiadali moich potrzebom to rzecz jasna, że zacznę sesję nie czekając z nadzieją, iż przybędą inni, być może ciekawsi bohaterowie. Wszakże od każdego można się czegoś nauczyć, a ja akurat jestem otwarty na wszelkie formy nabywania ciekawej wiedzy. Kart w formie opisu i historii postaci wystarcza w zupelno0sci - jeśli ktoś podeśle staty to również uwzględnię to podczas prowadzenia - za względu na szacunek dla poświęconego czasu przez daną osobę. Jeszcze sesji nie zacząłem więc cały czas można nadsyłać KP. A jeśli chodzi o ten atom to kiedyś widziałem taki film "dokumentalny" o Einsteinie i cos tam było wspomniane o tym. A może to było w Atomówkach

Zapraszam zatem i jeśli są wciąż jakieś niejasności to proszę pisać
 
__________________
Może chcesz zagrać w sesję on line za pomocą programu OPENRPG albo FANTASY GROUNDS - napisz na moje gg 5192232
Reuvenan jest offline