Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2005, 18:35   #3
Merlin222
 
Reputacja: 145 Merlin222 ma wyłączoną reputację
No moi drodzy. Widzę, że w ankietkę pięknie klikacie, ale trwoga was zmorzyła żeby skrobnąć kilka słów. Nie lękajcie się! Tu nikt was nie zje za to, że lubicie (o zgrozo) Silvanosheia.
Naturalnie żartuję z tą zgrozą. Aż tak fatalny nie był...chyba...dobrze, że ma pamięć ulotną jest..
No to w takim razie ja ogłoszę wszem i wobec imię mego faworyta. Jest nim naturalnie Władca Teraźniejszości i Przeszłości, the one and only, Raaaaiissttllliiinnn Majere!!!!
Wspaniała postać! Nic dodać nic ująć. Człowiek o wielkich ambicjach i mocy. Szczególnie urzekające były jego ukąśliwe a zarazem dowcipne uwagi, cynizm oraz ... nazwijmy to poczuciem sprawiedliwości.
Nawet posunęłabym się troszkę dalej i nazwała go idealistą. Gdyż pragnął zostać bogiem nie tylko aby zaspokoić swe ogromne ambicje, ale także po to, aby stworzyć sprawiedliwy świat, w którym niekt nie musiałby doświadczać cierpień jakie spotkały maga w jego życiu.
Co oczywiście nie znaczy, że Raist był w żeczywistości Matką Teresą. :>
Był piękny ponieważ jego dusza kryła w sobie całą masę przeróżnych zakamarków i przybudówek. Nie był prostolinijny i przewidywalny. Nie wspomnę, że bez niego cała reszta daleko by nie zaszła...
 
Merlin222 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem