Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2016, 13:10   #1
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Cool Weekendowe Granie - przedwakacyjna zabawa!


Witajcie moi drodzy w trzeciej odsłonie Weekendowego Grania!

Trochę to trwało, ale w końcu wracamy do gry! Z okazji tak długiej przerwy, dzisiaj do wygrania będzie sporo nagród. Także nie zwlekajcie już dłużej, tylko czytajcie dalej i bierzcie udział w zabawie!


Jak zawsze miałem dylemat, jakie wyzwanie wystawić w konkursie. Najbardziej wolałbym jakieś konkurencyjne, jak to było w przypadku pierwszej edycji, jednak zasób gier pozwala mi na tę chwilę trochę poszaleć. Dlatego w tej odsłonie chciałbym Wam zaprezentować grę, w której straciłem kapkę życia, i która właściwie nigdy mi się nie znudziła. A chodzi mianowicie o Town of Salem.
Town of Salem, jeśli nikt jeszcze wcześniej o niej nie słyszał, to gra na podstawie już raczej wszystkim znanej mafii. Uczestnicy biorący w niej udział otrzymują różne role (miastowi, mafia), nie znane innym graczom, a celem poszczególnych stron jest osiągnięcie wytycznych (powieszenie całej mafii, zabicie wszystkich miastowych). Na pewno to znacie, każdy w to grał w podstawówce. Poza tym tutaj na forum dość często są rozgrywane sesje o tej tematyce. W Town of Salem, jako że jest to gra przeglądarkowa, twórcy poszaleli i stworzyli całą masę różnych ról i frakcji, toteż rozgrywka jest bardzo bogata i nieprzewidywalna. Naprawdę polecam wypróbować. Niestety warunkiem jest znajomość angielskiego. Jako że ta gra jest przeznaczona dla ludzi z całego świata, wszyscy mają obowiązek podczas gry pisać w tymże języku. Zawsze to jakiś powód, by poszpanować wiedzą/nabyć trochę doświadczenia. Mam nadzieję, że to nie będzie dla Was przeszkoda.

No dobra. Opis już był, może w końcu przejdziemy do rzeczy.


Jak wziąć udział w konkursie:
  1. Wchodzimy na stronę Town of Salem i rejestrujemy się lub logujemy za pomocą facebooka.
  2. Kiedy już zalogujemy się do gry, wciskamy guzik „Play” i wybieramy jeden z dwóch trybów gry wedle uznania. Jest to tryb „Classic” w zakładce „Normal”, lub tryb „Custom” w zakładce o tej samej nazwie. Następnie wciskamy „Join Lobby”, lub jeśli mamy znajomych, z którymi chcemy pograć, „Create a Party”.
  3. Teraz uwaga! Kiedy trafimy do lobby, gospodarz gry (jeśli jest to tryb custom) wybierze role, a następnie wystartuje rozgrywkę. Po tym kroku dostaniemy możliwość wybrania swojego imienia. By wziąć udział w konkursie, należy w tym polu wstukać swój nick z forum. Kiedy skończy się odliczanie, przejdziecie do koła fortuny, w którym gra wylosuje Waszą rolę.
  4. Aby zgłosić się do konkursu, podczas gry robicie screena/y (do trzech maks), na których widać wyraźnie Waszą wciąż ŻYWĄ postać z nickiem nad głową. Screeny są Waszą przepustką do zdobycia nagród.
  5. Zwycięzców będę wybierał na zasadzie zamieszczony screenów. Jak to będzie punktowane? Wszystkie screeny, czyli jak już wspominałem maksymalnie trzy, mają być zrobione podczas jednej rozgrywki. Zrzuty ekranu punktuję pod względem atrakcyjności, tzn. jakieś zabawne sytuacje, wymiana zdań na czacie, zdjęcia tuż przed popełnioną zbrodnią, selfie ze stryczka itp. itd. Liczę na Waszą kreatywność i szczęście Dodatkowo screen, który po zakończonej rozgrywce pokazuje wygraną frakcję, w której uczestniczyliście, działa na Waszą korzyść (nie musicie dożyć do końca gry). Czyli np. robicie jakieś dwa atrakcyjne screeny z rozgrywki, a trzeci pokazuje Waszą wygraną. Jeśli jednak nie będziecie mieć szczęścia, wszystkie trzy mogą być z trwającej rozgrywki. Jak mówiłem, zgłoszenia wybieram osobiście i takoż sam będę wyznaczał zwycięzców według podanych kryteriów.
  6. Na koniec zamieszczacie w tym temacie zrobione screeny, które dodatkowo możecie opisać.


Konkurs zaczyna się od tej chwili (tj. 10.06.2016), a kończy w poniedziałek (13.06.2016) o godzinie 20:00. Do tego czasu macie możliwość wzięcia udziału w konkursie i podsyłanie zgłoszeń. Zwycięzcy zostaną wyłonieni po zakończeniu konkursu.

Do wygrania macie między innymi takie tytuły jak Risen 2: Dark Waters, Overlord i parę innych na platformę Steam oraz grę Rayman Origins na platformę Origins (wartą ponad 40 zł!). Jest tego trochę, także naprawdę polecam wziąć udział w zabawie

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące konkursu, możecie je zamieszczać tutaj.

A mi nie zostało nic innego, jak życzyć Wam powodzenia i jak zawsze happy hunger games!
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline