Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2007, 23:20   #2
Mazarian
 
Reputacja: 1 Mazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemuMazarian to imię znane każdemu
Przyznam się że grałem i to dużo. Program urzekł mnie prostotą zasad i olbrzymią ilością możliwości. Każda armia posiada unikalne właściwości i taktyki, w zasadzie po zmianie strony pierwsze rozgrywki mijają nam na uczeniu się wszystkiego od podstaw. Za największy atut tej gry uznaję fakt iż nie ma zbędnych jednostek. W przeciwieństwie do wielu programów tego typu tu każda jednostka może być użyta przy odpowiedniej taktyce, nie zaś "tylko w specjalnych okolicznościach" jakie zachodzą raz na tysiąc sesji.

W moim osobistym rankingu zajmuje ona trzecie miejsce zaraz po serii HoM&M i Disciples.
 
__________________
"Wiem czego się boisz czarnoksiężniku - śmierci.
Wtedy wszystkie twoje medale i odznaczenia będą już tylko nic nie wartymi symbolami a ty pyłem niesionym przez wiatr" Trian Ó Ellet
Mazarian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem