Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2016, 10:07   #3
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Na wstępie chciałam powiedzieć, że najlepsze były nicki graczy. Trafiłam akurat na taki rzut, gdzie niektórzy coś wymyślili (ja niestety nie mogłam, bo miałam grać pod swoim nickiem ), niby znanego, ale poprzekręcanego.
Naturalnie byłam mafią (no jakby inaczej, Nami zawsze musi być mafiozą, SK lub Jesterem, po co jej dawać te "dobre" role). Ale może to i lepiej, bo miasto tak często nie daje rady, że aż niżej będzie tego przykład
Screen 1:

Na mafijnym czacie cicho, Godfather wydał rozkaz, ale Nami wie lepiej Nawet GF uległ mojej intuicji i zmienił zdanie. Screenów tego typu było mnóstwo, niestety nie jestem zbyt dobra w ich robieniu i nie zdążyłam jednej fajnej rzeczy bo mi szczęka opadła No ale ten screen pokazuje, kto tak naprawdę rządzi u nas w mafii. Byłam w drużynie z Ham Solo, ramię w ramię!
Screen 2:

Andy Skywalker, jako dobry kolega miasta - Investigator - wie jak swoim Last Willem pomóc pozostałym przy życiu (co nie zmienia faktu, że i tak by już nie pomógł ). Nic nie wnosząca karteczka zawsze na propsie, w dodatku ta treść...Wczuł się chłopak w rolę Skywalkera!
Screen 3:

Ja i moja mafia rozwaliliśmy tę budę Moja pierwsza partia tego ranka i od razu zwycięstwo. Ja nie zginęłam, ani żaden z moich współtowarzyszy zbrodni, mimo iż było blisko i raz chcieli powiesić Solo Szynkę. Na szczęście brak oddania głosów przez mafiozów na niego i zapuszczenie głosów na inną osobę skutecznie zmyliło trop, mimo iż nie doszło do egzekucji nikogo - ani złego, ani dobrego.

Co mnie rozbawiło, a nie zdążyłam zascreenować, bo opadła mi szczęka? BATMAN JAILOR! Chyba nie tylko mi on pasuje do takiej roli, co lepsze - gdy prowadziłam mafie forumowe, sama miałam w zamiarze obsadzić go w tej roli No po prostu przeznaczenie!

Wygrałam i przeżyłam! - i moja mafia też ;D
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline